שמאי רכב

שמאות רכב עם צור שמאים

שמאות רכב עם צור שמאים: מתחילים!

שלום, וברוכים הבאים לאתר הבית של צור שמאים!

אנחנו מאמינים שכל אדם שרכבו נפגע מתאונת דרכים או כל מפגע אחר, זכאי מחברות הביטוח לתיקון מלא מידיו של בעל מקצוע מיומן.

למרבה הצער, לא תמיד התרחיש קורה. פעמים רבות חברות הביטוח, מסיבותיהן שלהן, בין אם בכוונה או בשוגג, לא מספקים את השירות לו זכאי האדם רכבו נפגע, וכך התיקון לא איכותי, או יקר יתר על המידה. כל אלו, בנוסף לירידת ערך של הרכב, וכמובן, עוגמת הנפש של האדם שרכבו נפגע.

כדי לתת לאזרחים קול וכוח מול חברות הביטוח, מדינת ישראל מאפשרת לכל אדם לשכור את שירותיו של שמאי רכב מורשה מטעם משרד התחבורה. תפקידו של השמאי הוא להעריך את הנזק שנגרם לרכב, לספק למוסך הנחיות מדויקות לתיקון, וכמובן גם לוודא שעלות התיקון סבירה ושהוא ניתן באיכות גבוהה. את כל אלו על שמאי הרכב לנהל ולהציג לחברת הביטוח כמתווך בלתי תלוי את חוות דעתו, שבסופה חברת הביטוח משלמת לבעל הרכב את מלוא הסכום המגיע לו (כולל ירידת ערך).

צור שמאים היא חברת שמאות מובילה שפועלת באזור המרכז. בעל החברה הוא צורי חביב, שמאי מורשה מטעם משרד התחבורה, שעוסק בתחום התחבורה וכלי הרכב מאז שנת 2005. אנו שמחים להציג בפניכם את בלוג שמאות הרכב הרשמי שלנו. בבלוג זה נדון במקרי מבחן שבהם שירותינו סייעו ללקוחות לקבל פיצוי הולם; נספק עצות וטיפים להתנהלות מול מוסכים וחברות הביטוח; נענה על שאלות חשובות, ועוד. 

אנו מקווים שתהנו מהבלוג והמתוכן שאנו מגישים בו, שתסעו בזהירות, ושבמידת הצורך תדעו שמגיע לכם יותר. 

בברכה,

 

צור שמאים 

072-3952577

שיתוף

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email