תנאי שימוש

  1. בעמוד זה תמצאו את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות הרלוונטיים עבור גלישה באתר זה. הינך מקבל/ת את תנאי השימוש מעצם הגלישה באתר ו/או בשירותים המוצעים בו. מעת לעת תנאים אלו עשויים להשתנות בלי התרעה.
  2. האתר מכיל מידע בעל אופי שיווקי ואיננו מספק ייעוץ או תחליף לייעוץ בנושאי רכב, תחזוקה או ביטוח. 
  3. זכויות יוצרים – האתר עצמו, הטקסטים, התמונות, וידאו, וכל פריט תוכן אחר שעשויים להכלל באתר הינם בבעלות בעלי האתר ומפעיליו. אין להעתיק, לשכפל, לצלם או להשתמש בתוכן לכל שימוש אחר מלבד צריכתו.
  4. על אף שמפעילי האתר ובעליו עושים את מירב המאמצים לשמר את פעילותו השוטפת, מעת לעת עשויים לחול שיבושים בפעולתו עקב בעיות טכניות, עדכונים, אירועים בטחוניים ועוד. במידה ופעילות האתר משובשת או שהוא איננו זמין, מפעילי האתר ובעליו אינם אחרים לנזק או תקלות שיגרמו לגולשים.
  5. מפעילי האתר ובעליו שומרים את הזכות לחסום, להגביל או לאסור לחלוטין את השימוש בו על משתמשים שעולה חשד כי הם מסבים נזק לאתר או פעילות בעליו. חסימות והרחקות אלו יבוצעו באמצעים טכנולוגיים ומשפטיים. 
  6. באתר משולבים פיקסלים, עוגיות, ואמצעי ניטור דיגיטליים שונים. אמצעים אלו אוספים מידע אנונימי מגולשים ועשוי להעשות בו שימוש לפעילות שיווקית. מפעילי האתר ובעליו לא יעבירו את המידע הזה לשום צד ג' שאיננו רלוונטי לתהליכי השיווק או לפעילות השוטפת של העסק.
  7. יצירת קשר עם מפעילי האתר ובעליו: מפעילי האתר ובעליו שומרים את הזכות ליצור קשר עם גולשים שפנו אליהם דרך האתר (בטופס יצירת קשר או טלפון) או באחד מאמצעי התקשורת המקבילים לו (לדוגמה: עמוד פייסבוק). 
  8. פתרון מחלוקות בין גולשים לבעלי האתר ומפעיליו יתקיים בהתאם לדין הישראלי ובסמכות בתי המשפט של מדינת ישראל.